У Бельгії створили гібрид авто та електровелосипеда

Бельгійський стартап Eurocircuits запускає у виробництво нестандартний бюджетний електрокар Quadvelo. Він поєднує в собі риси автомобіля та електровелосипеда. Деталі оригінального транспортного засобу розкрито на сайті виробника.

Веломобіль Quadvelo розробляли з 2017 року. Тепер його випустять на ринок за ціною від 9900 євро. Розробники вважають, що він є «всесезонним» електровелосипедом, пристосованим для експлуатації в осінньо-зимовий період.

Чотириколісний Quadvelo отримав пластиковий кузов з великою площею скління і знімними дверима. Він сягає 2,5 м завдовжки, 0,84 м завширшки і 1,33 м заввишки. Маса дорівнює лише 87 кг.

Салон Quadvelo розрахований на одну людину з багажем. Вантажопідйомність становить 200 кг.

Електромотор Sachs RS 925 потужністю 250 Вт (0,34 к.с.) дає змогу розвивати 25 км/год. Запас ходу становить 75 км, але за доплату запропоновано сонячні батареї.

Оснащення включає фари, склоочисник і цифровий щиток приладів. Крім того, Quadvelo зберігає педальний привід, як у всіх велосипедів. Веломобіль не вимагає наявності водійських прав або страховки, а його ширина дає змогу використовувати велодоріжки.

Источник: news.infocar.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *