Велоновости

Polestar випустив велосипед за ціною електрокросовера

Polestar спільно з виробником велосипедів Allebike випустить байк для даункантрі зі шведською підвіскою Ohlins, що забезпечує хід в 130 мм. Новинка під назвою Allebike Alpha Polestar Edition вийде обмеженим тиражем. Кожен зі ста екземплярів зберуть вручну. Майбутньому власнику велосипед обійдеться в $9390. Придбати новинку можна в інтернет-магазині Polestar Additionals.

Основою для нового гірського байка став велосипед моделі Allebike Alpha, який в топовій версії Alpha XX1 AXS коштує $6630. Така суттєва різниця в ціні пояснюється не тільки участю в проєкті компанії Polestar.

Від базової моделі спеціальна версія відрізняється оригінальною рамою з CFRP-пластика, «заваленою» кермовою колонкою і іншою навіскою. Також у списку відмінностей вже згадана трейлова підвіска Ohlins RXF34 m.2 29″ з ходом 130 мм. Вилка оснащена однокамерним демпфером OTX18, зовнішніми регулюваннями високо/низькошвидкісної компресії і відбою, а також налаштуванням для підйомів. Задній амортизатор теж Ohlins — TX1Air з ходом 120 мм, відкалібрований фахівцями Polestar.

Плюс до цього Allebike Alpha Polestar Edition укомплектований вуглепластиковим кермом Gemini Kastor, підсідельним штирем RockShox Reverb AXS з бездротовим регулюванням і групсетом SRAM XX1 Eagle AXS або Shimano XTR m9100 залежноі від кольору байка. Чіплятися за бездоріжжя двопідвіс буде колесами Vincents CF-29″ Boost з покришками Pirelli Scorpion XC-S Pro Wall. Все це важить — 11,5-11,6 кг.

До речі, незважаючи на участь у проєкті виробника електромобілів, очікувати, що крутити педалі буде електропривод, не варто. Надія тільки на ноги.

Источник: news.infocar.ua

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button