DJI показала свій перший серійний електробайк за ціною легкового авто

Компанія DJI офіційно представила свій перший електробайк. Виробник електроніки до кінця року випустить свій перший електровелосипед — електричний гірський байк Amflow PL із вуглецевого волокна, укомплектований двигуном Avinox.

Електровелосипед Amflow PL має вражаючий максимальний крутний момент у 120 Нм. Його двигун розрахований на 250 Вт номінальної потужності з піковою потужністю у 850 Вт. Його знімна батарея на 800 Вт.год може швидко заряджатися від нуля до 75 відсотків за 1,5 години за допомогою зарядного пристрою Amflow 2A/508W GaN.

Незважаючи на всю цю потужність і ємність акумулятора, Amflow PL важить лише 19,2 кг, частково завдяки рамі з вуглецевого волокна вагою 2,27 кг і системі приводу Avinox вагою 2,52 кг.

Незважаючи на те, що DJI найбільше відома своїми дронами, ми бачили, як компанія випускає стабілізовані камери та екшн-камери, а також бездротові аудіосистеми та інші аксесуари для зйомки.

Компанія DJI має хороші можливості для участі в зростаючому ринку електровелосипедів. Використовуючи свій досвід у передовій аеродинаміці, управлінні батареями та компактними, але потужними двигунами, DJI потенційно може розробити електровелосипед або систему двигунів, яка забезпечить чудову продуктивність.

Вагомий досвід компанії щодо інтеграції складного програмного та апаратного забезпечення також може призвести до значного прогресу в інтелектуальних функціях.

Крім того, великий досвід DJI у створенні зручних для користувача інтерфейсів і надійних мобільних додатків може бути використаний у сфері електровелосипедів. Більше подробиць про новинку стане відомо найближчими днями.

Очікується, що Amflow PL надійде у продаж восени цього року за ціною від 7 000 до 12 000 євро. Зазначається, що Amflow PL перший час буде доступний у авторизованих дилерів у Німеччині, Британії та Австралії.

Источник: news.infocar.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *