Велоновости

Чернігівські електровелосипеди BAYKA презентували в Німеччині

Українці розробили два нові електровелосипеди і показали їх на найбільшій виставці в Європі — Eurobike, що проходила 13-17 липня у німецькому Франкфурті.

Про це повідомив на Facebook-сторінці керівник чернігівської компанії BikeBox Олександр Литвин.

Українці представили дві моделі електробайків під загальним брендом BAYKA. Перша модель — потужний електробайк E-motion, а друга — вантажний велосипед BoxTruck.

Відомо, що на цій виставці демонструють свою продукцію найбільші виробники електробайків з усього світу. Чернігівська компанія була єдиним українським виробником, представленим на виставці.

Електробайк E-motion

Електробайк E-motion має рамну конструкцію, що дозволяє легко використовувати його як звичайний велосипед і як eндуро-байк, а також є батарея великої ємності, що надає широкий спектр застосування.

Вантажний велосипед BoxTruck

Вантажний велосипед BoxTruck здивував найбільшою вантажопідйомністю та дальністю ходу в своєму класі. BoxTruck має конструкцію і компоновку електроприводу, що створює можливість гарної керованості, а мультифункціональна вантажна платформа дозволяє з легкістю перевозити весь можливий спектр вантажів.

За словами Олександра Литвина, презентація моделей пройшла успішно, а процес налагодження партнерських, а подекуди і дружніх зв‘язків розпочався прямо на виставці та вже має свої результати.

Це підтверджує у своєму дописі і співзасновник чернігівської компанії-виробника Олександр Суворов.

«Скажу як є: всі були шоковані: відвідувачі, місцеві, колеги та конкуренти… Так, в країні, де йде війна, ми не тільки відновлюємо виробництво, а й запускаємо нові проекти», — написав Олександр Суворов.

Источник: news.infocar.ua

Related Articles

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button