NASCAR представив спортивний електромобіль для кільцевих змагань майбутнього

NASCAR представила прототип електричного кросовера для кільцевих змагань, який був створений у співпраці з ABB, а також Chevrolet, Ford і Toyota. Модель оснащена тримоторною силовою установкою потужністю до 1341 к.с.

Незважаючи на презентацію нового електромобіля, NASCAR заявив, що вони «віддані історичній ролі двигуна внутрішнього згоряння в гонках».

NASCAR і ABB представили електричний прототип, який натякає на майбутнє автоспорту. Компанії також оголосили про «інноваційне партнерство з електрифікації», яке допоможе NASCAR «зробити внесок у здоровішу планету».

Прототип був розроблений у співпраці з Chevrolet, Ford і Toyota. Отримана модель має акумуляторну батарею ємністю 78 кВт.год, яка живить тримоторний силовий агрегат потужністю до 1341 к.с. Два двигуни розташовані позаду, а один спереду.

Всі електромотори є 6-фазними агрегатами STARD UHP, які нещодавно привели Ford F-150 Lightning SuperTruck до перемоги на Пайкс-Пік.

Прототип електромобіля їздить на модифікованому шасі наступного покоління. Кузов у вигляді кросовера виготовлений із стійкого композиту на основі льону. Він має повністю закриту решітку радіатора, масивне заднє антикрило та чималий дифузор. До них додається система рекуперативного гальмування та спеціальні шини Goodyear.

Источник: news.infocar.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *