На європейський ринок вийде електромобіль Denza Z9

BYD Auto планує розширювати свою електричну лінійку в Європі. У 2025 році на ринок ЄС вийде новий Denza Z9. Про це повідомляє сайт CarNewsChina.

Бренд Denza — спільне творіння BYD Auto та Mercedes-Benz. Він спеціалізується на розкішних преміальних електрокарах і гібридах. Обтічний електричний хетчбек BYD Denza Z9 кине виклик Porsche Taycan Sport Turismo та Zeekr 001. Утім, він суттєво більший за суперників, адже сягає майже 5,2 м у довжину. У нього витягнутий силует, виражений «ніс» та вузькі фари.

Салон BYD Denza Z9 оздоблено шкірою та деревом. На передній панелі встановлено одразу три дисплеї (один із них — для пасажира), окремий тачскрін є і для другого ряду.

Передні крісла оснащені електроприводом, також оснащення включатиме панорамний дах, бездротову зарядку для смартфонів, проєкцію на лобове скло та одразу два холодильники (спереду і ззаду).

Новий BYD Denza Z9 пропонуватимуть у електричній версії з трьома моторами на 965 к.с. та в плагін-гібридному варіанті з 207-сильним бензиновим двигуном і трьома електромоторами загальною потужністю 870 к.с. У першому випадку максимальна швидкість обмежена на 240 км/год, у другому — на 230 км/год.

Запас ходу електрокара не повідомляють, проте відомо, що плагін-гібрид BYD Denza Z9 із батареєю ємністю 38,5 кВт.год здатен проїхати 161 км на електротязі.

Источник: news.infocar.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *