«Китайський» Nissan Navara став електромобілем

Компанія Dongfeng, яка виробляє у Китаї автомобілі під брендом Nissan в рамках спільного підприємства Dongfeng Nissan, сертифікувала нову версію позашляховика Palaso. Новинка отримала електричну силову установку.

Palaso EV отримав силову установку із двома електромоторами сумарною потужністю 245 кінських сил і повний привід. Зовні електричний Palaso відрізняється від версії із ДВЗ емблемою Dongfeng на синьому фоні та глухою решіткою радіатора.

Ємність тягової акумуляторної батареї склала 77,28 кВт.год, заявлений запас ходу — 411 км. Однак він виміряний за методикою CLTC, яка не дуже співвідноситься з реальними умовами експлуатації.

Також виникає питання до розміщення тягової батареї: якщо машину просто конвертували з бензинової в електричну, то тягова батарея встановлена, ймовірно, поза базою, а це не найкращим чином позначиться на керованості.

Наявність сертифіката Мінпрому дає Dongfeng право запускати позашляховик у серійне виробництво. Ціна невідома, але зазвичай електричні версії дорожчі за бензинові.

Источник: news.infocar.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *