Український байк виграв чемпіонат із тюнінгу від BMW

Тюнінгований в Україні мотоцикл BMW R18 став абсолютним переможцем чемпіонату з кастомайзингу BMW Motorrad Days у Німеччині. Байк був пошкоджений внаслідок російського ракетного обстрілу автосалону BMW у Харкові, але отримав друге життя. Історію унікального проєкту розповіли на офіційному сайті BMW.

Розбитий BMW R18 витягли з-під завалів дилерського центру в Харкові, який постраждав від влучання російської ракети. Його вирішили не утилізувати, а зробити основою для цікавого кастом-проєкту. Допомогли його створити в харківській майстерні Iron Custom Motors.

Мотоцикл BMW R18 назвали Unbreakable («Незламний»). Під час його створення використано як оригінальні аксесуари BMW Motorrad, так і спеціально створені кастомні деталі.

Зокрема, майстри Iron Custom Motors розробили нові алюмінієві обтічники, а також кермо і підніжки. Крім того, створено особливі ковані диски діаметром 23 дюйми спереду і 21 дюйм ззаду.

Також байк BMW R18 Unbreakable прикрасили піксельним орнаментом, а на його бензобаку встановлено табличку з автографом Володимира Зеленського.

1,8-літровий 92-сильний двигун BMW R18 залишився стандартним, але для нього створили нові радіатор і вихлоп. До того ж, в Iron Custom Motors розробили для мотоцикла задню пневмопідвіску.

Перед чемпіонатом BMW Motorrad Days (він був приурочений до 100-річчя мотоциклів BMW) український байк здійснив тур Європою — його демонстрували в Карлових Варах, Варшаві та Берліні.

Источник: news.infocar.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *