У старому гаражі серед мотлоху виявили легендарний мотоцикл 50-х

У Великій Британії виявили справжній раритет — спортивний мотоцикл Vincent Black Shadow 1951 року. Він не виїжджав на дороги з кінця 70-х. Про це повідомляє сайт Rideapart.

Вінтажний байк має власника, який розповів, що придбав його у 1988 році. На той час Vincent Black Shadow не експлуатувався вже років з 10.

Британець зауважив, що впродовж п’яти років намагався переконати попереднього власника продати йому колекційний мотоцикл. Він хотів відреставрувати його одразу після покупки, проте через роботу та сімейні клопоти не знайшов на це часу.

Мотоцикл Vincent Black Shadow іржавів у гаражі нового власника так само, як і у його попередника. Байк повністю комплектний, хоча його стан залишає бажати кращого. Його виявили без бензобака, який виявився схованим під купою мотлоху. Утім, збережені оригінальні документи на мотоцикл.

Зараз Vincent Black Shadow виставили на аукціон і планують отримати за іржавий байк 25-30 тис. фунтів стерлінгів ($31 500 — 38 000). Така ціна не дивує, адже екземпляри після реставрації можуть коштувати і 100 000 доларів.

Vincent Black Shadow дуже цінується колекціонерами. По-перше, він дуже рідкісний: з 1948 по 1955 рік випустили лише 1744 таких байки.

По-друге, це був найшвидший мотоцикл свого часу. 1,0-літровий 55-сильний двигун V2 розганяв його до 100 км/год за 4,5 с і дозволяв розвинути 200 км/год.

Источник: news.infocar.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *